Pochválili nás

Milé, Davoňačky,
poprvé jsem se s Vámi setkala na prodejní výstavě v Dubči. Všichni jste ochotně zodpovídali a pomáhali všem tvořilkám, což se bohužel nedalo říci o všech ostatních. Chápu, že dá práci vysvětlovat a být v plném nasazení tři dny, ale opravdu né všichni to dokáží. Naše děti, chodí i moje kamarádka, jsou vždy velmi nadšené.

S jakou radostí jsem zjistila, že děláte i tvoření přímo u vás na prodejně. Na můj dotaz, zda nevadí, že přijdeme s dětmi mladšími 12 let, jste mi vřele odpověděli. A tak jsme dnes poprvé navštívili dnešní bohaté tvoření.
Ochota, profesionalita, dostupná cena, občerstvení super!!!! I když jste měli v ruce svačinu :-), nebyl problém pomoci dětem ve tvoření.
Moc ráda využívám váš obchod a hlavně nápady na webu, které pak zkouším doma s dětmi a nebo i v mš. Nápis z lístečků se nám bude hodit na letošní pravěké tablo, tečkované malování na indiánské léto. Chystáme se na polštář s lapačem snů a plno jiných věcí. Nápadů u vás je spousty :-)

Ještě jednou moc děkuji a zase někdy na viděnou.
S přátelským pozdravem
Žampová Soňa, květen 2018


S nabídkou Davony jsme velmi spokojené. Jako pravidelné zákaznice oceňujeme zejména široký sortiment e-shopu (i kamenné prodejny), z něhož si vybere nejedna tvořivá duše a který je neustále doplňován o aktuální novinky.
Skvěle proškolený a vždy usměvavý personál na prodejně vám vždy a rád poradí s jakýmkoliv vaším kreativním projektem.

Vřele doporučujeme také účast na některém z kurzů, které Davona pořádá a které zvládne i naprostý začátečník. Všechny lektorky jsou trpělivé, vstřícné a rády se podělí o různé rady a tipy. Z kurzů si tak odnesete nejenom vlastní výrobek, ale i spoustu informací o použitém matriálu a postupech. DĚKUJEME!
Petra Krásová a Eva Beldová, červen 2017


Včerejší dopoledni kurz hodnotím za 1*. Jarní věneček už si našel své místo.
Vlaďka Kopová, duben 2017


Neuvěřitelně milá obsluha v prodejně na Praze 7. Jako začátečník jsem měla hrozně dotazů a odcházela jsem s odpovědí na vše a ještě s plnou taškou nákupu . Díky!
Irena Vanišová, březen 2017


Vaše kurzy jsou úžasné a moc děkuji touto cestou. Vždy se moc těším na nové kreativní kurzy.
Jana Chroust, leden 2017


S Davonou jsem velmi spokojená. Vždy si vyberu sortiment pro své tvoření, ale i pro kurzy u mě v obchůdku a i na další tvoření nejen s dětmi, ale i dospělými. Nakupuji přes e-shop, ale i v obchodě v Praze. Mám jen samé výborné zkušenosti. Vřele doporučuji.
Též kurzy v Davoně. Vždy skvělé a trpělivé lektorky a bezvadné zázemí ...
Míla Blahníková, červenec 2016


Chtěla bych tímto poděkovat za skvělý nákup v kamenném obchodě Davona v Praze, kde jsem si udělala výlet v sobotu dopoledne z Ostravy a rozhodne stal za to a to především úžasné slečně, která mne velmi mile a ochotně ukázala veškeré zboží a poradila co a jak ohledně Project life . Velmi ráda se zde vrátím
Blanka Harabišová, červen 2016


Dobrý den, v sobotu byla dcera a její kamarádky opět na kurzu u Milušky Strnadové a já bych ráda touto cestou poděkovala za úžasné vedení, skvělou práci, profesionální přístup paní lektorky. S dcerou jsme absolvovaly kurzy i jinde, ale teď už budeme chodit pouze k Vám a paní Míle. Opravdu úžasné kurzy , moc děkujeme. Renata s dcerou Eliškou
Renata Zahradníková, květen 2016


V sobotu jsem se zúčastnila kurzu s paní Mílou - Šití kabelky. Šila jsem kabelku poprvé, poprvé s koženkou. Paní Míla měla pro nás nachystané balíčky, radila co jí síly stačily, měla připravený návod i se střihem, co jsme si odnesly domu. Za mne veliká spokojenost, mohu jen doporučit, kabelka se, hlavně díky paní Míle, zadařila.
Dana Irinková, duben 2016


Do Davony to mám 100 km ale ani ty mne neodradí k návštěvě a nákupu v tomto úžasném krámečku....věciček na tvoření ,že Vám jde hlava kolem a obsluha no super...jak tady píše jedna paní posílala bych tam prodavačky na převýchovu...úsměv a rady rozdávají celý den a když potřebujete poradit není problém ...prostě sešly se tu lidičky ,kteří si váží svých zákazníků a to je úžasné...velké díky ,že jste...
M. Kováčová, březen 2016


Chodíme tam s kamarádkou jako za kulturou. Je to vždycky ááách, jééé, hale tohle a tohle. Bereme si vždycky schválně málo peněz, ale bohužel berou i karty
Jarmila Hromádková, prosinec 2015


Jsem strašně ráda, že je Davona i v Praze a ač je pro mne přes celou Prahu, tak i tak cestu ráda absolvuji. Skvělý výběr všeho co ke cardmakingu potřebujete. Hodně vyřezávacích šablon, razítek a papírů. Příjemný personál, který ochotně pomůže a poradí. Děkuji, že jste!
Lucie Pejšová, srpen 2015


Stránky jsou fajn, ale zajděte do prodejny v Praze - úúúúúúúžasné, je tam milion věcí i věciček, kterým neodoláte a super milé, ochotné a sympatické paní prodavačky ))) Věřte mi byla jsem tam od desíti do půl jedné a nechala tam hříšné peníze :((
Alena Petrusová, únor 2014


Úžasný krámeček, kde na mne "dýchlo dětství"....nevěděla jsem, co dřív. Velice milý personál, ochota a jen samé úsměvy. Prostě práce dělaná s láskou. Posílala bych tam na převýchovu nerudné a neochotné prodavačky z celé ČR.
Naďa Svobodová, únor 2015

Doporučujeme